• 2010/2011

• - Wyróżnienia w XX edycji konkursu „Mój Śląsk – moje miast”

organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury im.H.Bisty i Muzeum

Miejskie im. M.Chroboka w Rudzie Śląskiej (Kacper Komandzik,

Jakub Myśliwczyk)

- Wyróżnienie w konkursie miejskim, recytatorskim „Opowiedz mi bajkę” organizowanym przez Dom Kultury w Bielszowicach (Zofia Ptaś)

-I Miejsce w V edycji Konkursu Gier i Zabaw Ruchowych

Organizator Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 2

W roku szkolnym 2010/2011 realizowaliśmy III edycję programu edukacyjnego „Przyjaciele Natury” organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia i Firmę Tymbark  objętego honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska. Realizację programu zakończyliśmy uzyskaniem III Cetyfikatu Przyjaciele Natury.

-Certyfikat II edycji „Wielkiego Balu Księżniczek Disneya”

Organizator: The Walt Disney Company ( Polska) oraz miesięcznik  „Księżniczka”

-    I miejsce w VI edycji konkursu miejskiego „Palma Wielkanocna” pod honorowym patronetem prezydenta miasta Ruda Śląska

-    I miejsce w dzielnicowym konkursie recytatorskim „Wiersze Jerzego Ludwika Kerna”