• 2022/2023

1. I MIEJSCE  w Wojewódzkim  Konkursie plastycznym:   „ Odpoczywamy na wsi”

organizator: Ministerstwo Rolnictwa  i Rozwoju Wsi

1. II MIEJSCE  w Miejskim Konkursie plastycznym:     „ Mój przyjaciel miś”

organizator: Miejskie Przedszkole  nr 20 w Rudzie Śląskiej

1. I MIEJSCE w XXIII  Konkursie na  Śląską Szopkę Bożonarodzeniową

organizator:  Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej

1. III MIEJSCE w I Rudzkim Festiwalu Artystycznym Przedszkolaków „ Ja jestem stąd”

organizator:  Miejskie Przedszkole nr 25 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej

1. II MIEJSCE  W Miejskim Konkursie Matematyczno- Plastycznym „Zima na okrągło i kwadratowo”

organizator:  : Miejskie Przedszkole  nr 42 w Rudzie Śląskiej

1. I MIEJSCE W Rodzinnym Miejskim Konkursie Plastycznym „Wyczarowane z niczego- zabawka z odpadka”

organizator:  : Miejskie Przedszkole  nr 24 w Rudzie Śląskiej

1. II MIEJSCE  w Miejskim Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza Pisanka”

Maciej Wojdecki

organizator:  : Miejskie Przedszkole  nr 42 w Rudzie Śląskiej

1. Specjalne Wyróżnienie Dyrektora w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Mały człowiek wielka sztuka”

organizator:  : Miejskie Przedszkole  nr 38 w Rudzie Śląskiej

1. Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolorowe Podwórko”

organizator:  : Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

1. Wyróżnienia w Miejskim Konkursie Piosenki „ Piosenka naszych rodziców”

organizator:  : Miejskie Przedszkole  nr 39 w Rudzie Śląskiej im. Bajkolandii

1. I MIEJSCE w  Miejskim  Konkursie Plastycznym dla dzieci Wiersze Jana Brzechwy „ Brzechwą Go”

Organizator: Urząd Miasta Ruda Śląska , Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Ślaskiej

1. II MIEJSCE w Miejskim Konkursie Piosenki „ Piosenka z charakterem”

Organizator: Miejskie Przedszkole nr 24 , Osiedlowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej 6