• 2021/2022

• I MIEJSCE w konkusie plastycznym ,,Superbohater - projektuję okładkę swojej ulubionej książki" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 42 w Rudzie Śląskiej.

I MIEJSCE w konkusie fotograficzno- plastycznym ,,Piękno Rudy Ślaskiej w oczach dziecka " zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr  19 w Rudzie Śląskiej.

I MIEJSCE w konkusie recytatorskim ,,Piękno poezji - Twórczość Marii Konopnickiej" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 47 w Rudzie Śląskiej.

I MIEJSCE w konkusie plastycznym ,,Mój czas z Mamą i Tatą " zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 40 w Rudzie Śląskiej.

II MIEJSCE w konkusie recytatorskim  ,,Kocham Cię Mamo!" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 42 w Rudzie Śląskiej.

II MIEJSCE w konkusie plastycznym  ,,Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 31 w Rudzie Śląskiej.

III MIEJSCE w konkusie plastycznym ,,Złota polska jesień" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 38 im. Słonecznej Krainy w Rudzie Śląskiej.

III MIEJSCE w konkusie plastycznym ,,Zima malowana nożyczkami" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 42            w Rudzie Śląskiej.

III MIEJSCE w konkusie muzycznym ,,Piosenka jest dobra na wszystko" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 24  w Rudzie Śląskiej.

DWA WYRÓŻNIENIA w konkusie plastycznym ,,Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość. Te trzy - z nich zaś najważniejsza jest miłość" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 32  w Rudzie Śląskiej.

WYRÓŻNIENIE w konkusie plastycznym ,,Najpiękniejsza karta wielkanocna" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 17  w Rudzie Śląskiej.