• Zmiana adresu e-mail

• Informuję, że Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkoladnii  zmieniło oficjalny adres e-mail. Nowy adres do kontaktu  to: przedszkole@mp39.edu.pl. Proszę o aktualizację  danych kontaktowych i korzystanie z nowego adresu w przyszłej korespondencji.

• DYŻUR WAKACYJNY 2024

• Informujemy, że na podstawie Zarządzenia Nr SP.0050.2.345.2023 Prezydenta Miasta Ruda Śląska z dnia 1 grudnia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Ruda Śląska w roku szkolnym 2023/2024 ustalono terminy dyżurów w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Zgodnie z tym Miejskie Przedszkole nr 39 im. Bajkolandii będzie dyżurowało w sierpniu 2024 r. a w miesiącu lipcu będzie trwała przerwa wakacyjna.

W zakładce ogłoszenia https://bajkolandia.edupage.org/text/?text=text/text6&subpage=7 oraz na tablicy ogłoszeń znajdą Państwo wykaz wszystkich placówek dyżurujacych w mieisącu lipcu i sierpniu.