• 2006/2007

• - III miejsce w konkursie pod patronatem prezydenta miasta „Ekologiczna choinka” – Natalia Linka( wcześniejszy sukces: 2003 I i III miejsce, 2004 I miejsce, 2005 III miejsce)

-II miejsce w XI edycji konkursu na „Śląską Szopkę Bożonarodzeniową” organizowanym przez Muzeum Miejskie im. M.Chroboka – Oliwia Wilk, Barbara Borowy, Marta Koszera ( wcześniejsze nagrody i wyróżnienia w latach : 1999 III miejsce i wyróżnienie, 2000 I i III miejsce, 2001 I miejsce, 2002 I miejsce, nagroda specjalna, okładka książki i kartka świąteczna z naszą szopką, 2004 I miejsce i 2 wyróżnienia, 2005 I miejsce oraz dwa wyróżnienia, 2006 II miejsce)

- I miejsce w I edycji miejskiego konkursu literackiego pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Rudy Śląskiej „Moje miasto wczoraj i dziś w bajce i baśni”

- I miejsce Nicola Tomeczek (dwa pierwsze miejsca w rożnych kategoriach), I miejsce Faustyna Łysakowska, Wyróżnienie Edyta Woryna w miejskim konkursie plastycznym pt. „Święta Elżbieta w oczach Dziecka” organizowanym z okazji 800 lecia urodzin św. Elżbiety Węgierskiej przez Niepubliczne Przedszkole w Rudzie Śląskiej

- II miejsce w III Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Przedszkolaki na scenie” zdobyli artyści z V grupy za spektakl „Jaś i Małgosia”

- II miejsce –Zauzanna Weiss gr. I,       III miejsce – Anna Ptak gr. III   w III edycji konkursu plastycznego pt.”Literatura Śląska w oczach dziecka” w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom